Winners

2021

Mixed Pairs
         1st         Jonathon Pynt and Therese Garbutt
        2nd        Ron Cooper and Jessica Chew
        3rd        Gill Gavshon and Chris Cullen
Eclectic pairs
         1st         Leona Leedman and Cynthia Adler
        2nd        Phil Power and Cathy Power
        3rd        Charlie Lim ad Lily Lim
Daytime pairs
         1st         Wendy Driscoll and Jan Blight
        2nd        Charlie Lim and Lily Lim
        3rd        Noelene Law and Shisue Futeasaku

Australia day
         NS        Jonathon Pynt and Alan Harrop
        EW        Graham Williams and Margaret Williams

2020

Blennerhassett pairs
         NS        John Beddow and Egmont Melton
        EW        Virginia Seward and Mimi Packer
Christmas party
        NS         Vinod Nasta and Cynthia Belonogoff (section 1) and Maris Brion and Tuk Meng Chin (section 2)
        EW        Jane Reynolds and Linda Coli (section 1) and Joan Toyuz and Leona Leedman (section 2)
Mixed Pairs
         1st         Vinod Nasta and Cynthia Belonongoff
        2nd        David Schokman and Catherine Hood
        3rd        Simon Brayshaw and Viv Wood
Club Pairs
         1st         Gill Dolling and Chris Cullen
        2nd        Vinod Nasta and Cynthia Belonogoff
        3rd        Deborah Frankel and Diedre Greenfeld
2019
Christmas party
         NS        Patricia Hunter and Barbara Smith (section 1) and Deana Wilson and Susanne Gammon (section 2)
        EW        Sue Pynt and Carla Sullivan (section 1) and May Schonwolf and Frank O’Connor (section 2)
Blennerhassett Pairs
        NS         Phil Power and Kathie Power
        EW        Ken Todd and Robyn Todd
Mixed Pairs
         1st         Viv Wood and Simon Brayshaw
        2nd        Mimi Packer and Chris Mulley
        3rd        May Schonwolf and Ken Todd
Club Pairs
         1st         Shizue Futaesaku and Wendy Driscoll
        2nd        Deana Wilson and Kirstyn Fuller
        3rd        Doreen Jones and Dave Munro
Autumn Swiss Pairs
        1st          Christa Mazzucchelli and Ian Bailey
        2nd        Deana Wilson and Renee Cooper
        3rd        David Schokman and Cynthia Belonogoff
Ranjit Gauba Memorial
         1st         Viv Wood and Jane Reynolds
        2nd        Belinda Taranto and Patricia McNamara
        3rd        Tony Stevens and Leon Randolf
Club teams
        1st         Jonathon Free, Mimi Packer, Virginia Seward, and Rose Moore
        2nd        Diana Quantrill, Arianna Yusof, Stella Steer and James Steer
        3rd        Jessica Chew, Cynthia Belonogoff, Vinod Nasta and Alan Harrop
Club pairs
         1st         Susanne Gammon and Alan Dundas
        2nd        May Schonwolf and Robin Burton
        3rd        Charlie Lim and Lily Lim

Australia Day
      1st         NS      Charlie Lim and Lily Lim / Doreen Jones and Catherine Hood
      1st         EW     Leona Leedman and Debra Majteles / Raji El-Hoss and Marie Christine El-Hoss

2018
Club teams
         1st         Chris Ingham, David Matthews, Jane Reynolds and Viv Wood
        2nd        Kathy Power, Phil Power, Audrey Stokes and Diana Quantrill
        3rd        Jonathon Free, Linda Coli, Mimi Packer and Virginia Seward

Mixed Pairs
         1st         Charlie Lim and Lily Lim
        2nd        Viv Wood and Ron Cooper
        3rd        May Schonwolf and Frank O’Connor

Club Pairs
         1st         Rose Moore and Chris Mulley
        2nd        Cynthia Belonogoff and Susanne Gammon
        3rd        Suzanne Atwell and Penny Styles

Autumn Swiss pairs
         1st         Viv Wood and Kim Morrison
        2nd        Dave Munro and Doreen Jones
        3rd         Patricia McNamara and Belinda Taranto
Club Daytime Pairs
         1st         Susanne Gammon and Alan Dundas
        2nd        Jonathon Free and Linda Coli
        3rd         Suzanne Atwell and Penny Styles
Australia Day

      1st         NS      Jessica Chew and Alan Harrop
      1st         EW     Deborah Frankel and Dierdre Greenfeld

2017
Christmas Party
         1st         NS Jessica Chew and Alan Harrop (section 1) and David Schokman and Catherine Hood (section 2)
         1st         EW Deborah Frankel and Dierdre Greenfeld (section 1) and Trevor Fuller and Tuk Ming Chen (section 2)
Club Teams
         1st         Therese Garbutt, Alan Harrop, Jonathon Pynt and Viv Zotti
        2nd        Phil Power, Annie Kerr, Frank O’Connor and May Schonwolf
        3rd         Deana Wilson, Saurav Dutta, Diana Quantrill and Audrey Stokes
Club Pairs
         1st         Shizue Futaesaku and Wendy Driscoll
        2nd        Jonathon Pynt and Alan Harrop
        3rd         May Schonwolf and Frank O’Connor
Ranjit Gauba Memorial

         1st         Chris Ingham and David Matthews
        2nd        Helene Kolozs and Ann Youngs
        3rd        Viv Wood and Gerry Daly
Autumn Swiss pairs
         1st         Linda Coli and Jonathon Free
        2nd        Susanne Gammon and Alan Dundas
        3rd        Cynthia Belonogoff and Deana Wilson
Mixed pairs
        1st         Doreen Jones and Dave Munro
        2nd       Vivian Zotti and Mitchell Garbutt
        3rd        David Schokman and Catherine Hood
Club daytime pairs
         1st        David Burn and Kali Crosbie
       2nd        Jan Blight and Linda Bedford-Brown
       3rd        Sylvia Chang and Robyn Todd
Australia Day
      1st NS     Charlie and Lily Lim
      1st EW    Heather Bannerman and Shelley Allen